KONST / Litografier / Färglitografier 16274152
nr 1627 4152
Mikael Wahrby
(f. 1952), Sverige
Färglitografier, 3 st, Kompositioner. Signerad, daterad -95. Färglitografi. Bladets mått: 73x60 cm, yttermått inklusive ram: 93x79 cm
Mikael Wahrby, svensk grafiker född i Stockholm 1952.
Utrop:
1.000 kr
Såld:
500 kr
måndag 10 juni 2024
kl 19:45:13
10/6 18:24:41
- Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål
HÄMTA SJÄLV
Stockholm 0 kr
Malmö 1.500 kr
Göteborg 1.500 kr
Helsingfors 1.500 kr
Logga in för att se fler leveransalternativ
Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor